тел./факс: +38(0532) 60-88-21 (приймальня), +38(0532) 60-87-90 (бухгалтерія), запис на консультацію +380664967830

БОЙКО ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ

Бойко Віктор Володимирович

Головний лікар санаторію,  лікар-ортопед-травматолог дитячий вищої категорії. З 01.09.1988 р. по 22.06.1994 р. навчався на педіатричному факультеті Дніпропетровського медичного інституту. В 2006 р. Бойку В.В. присвоєно науковий ступінь кандидата медичних наук за спеціальністю «Променева діагностика та променева  терапія».

З 14.09.2006 р. виконував обов'язки головного лікаря Полтавського  обласного санаторію для дітей з порушенням опорно-рухового апарату,  а з 01.10.2007 р. працює головним лікарем лікувального закладу.

Оскільки в санаторії здійснюється прогресивна форма лікування дітей з ортопедичною патологією, Бойко В.В. започаткував проведення відбіркових оглядів дітей  в районах Полтавської області і школах м. Полтави з метою визначення дітей з цією патологією для   подальшого лікування в дитячому санаторії.  

Бойко В.В. – постійний учасник науково-практичних конференцій різного рівня. Для підвищення ефективності лікування головний лікар в 2006 р. став ініціатором створення в санаторії  лікувальної бази кафедри онкології, радіології і радіаційної медицини вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія». Зараз він  доцент цієї кафедри.

Нагороджений Почесною грамотою Головного управління охорони здоров'я Полтавської  обласної державної адміністрації та Почесною грамотою Міністерства охорони здоров'я України, йому оголошувалась подяка Головного управління охорони здоров'я Полтавської  обласної державної адміністрації.

БОЙКО ІРИНА ВІКТОРІВНА

Роботу завідуючої травматолого-ортопедичним відділенням поєднує з роботою на посаді  лікаря-ортопеда-травматолога дитячого першої категорії Полтавського  обласного санаторію для дітей з порушенням опорно-рухового апарату.  Закінчила  Полтавський  медичний стоматологічний  інститут в 1984 році  за спеціальністю «Лікувальна справа». В санаторії працює з 1990 року, а на посаді завідуючої - з 1998 року.

ТЕРЕЩЕНКО ПАРАСКОВІЯ ПАНАСІВНА

Лікар-ортопед-травматолог дитячий другої категорії Полтавського  обласного санаторію для дітей з порушенням опорно-рухового апарату. Закінчила  Дніпропетровський медичний інститут  в 1975 році за спеціальністю «Лікувальна справа». В санаторії працює з 1988 року. Нагороджена Почесними грамотами Полтавської обласної державної адміністрації, Почесною грамотою Міністерства охорони здоров'я України, має подяку Департаменту охорони здоров'я   Полтавської обласної державної адміністрації.

ЄРОШКІНА ОЛЬГА ОЛЕКСІЇВНА

Лікар-фізіотерапевт першої категорії та лікар-ортопед-травматолог дитячий першої категорії Полтавського  обласного санаторію для дітей з порушенням опорно-рухового апарату. Закінчила Мінський державний медичний інститут  1974 року за спеціальністю «Педіатрія». В санаторії працює з 1990 року.  Нагороджена Почесною грамотою Управління охорони здоров'я   Полтавської обласної державної адміністрації, має подяку Головного управління охорони здоров'я   Полтавської обласної державної адміністрації.

МАРЧЕНКО ВАЛЕРІЙ ЮРІЙОВИЧ

МАРЧЕНКО ВАЛЕРІЙ ЮРІЙОВИЧ

Лікар-рентгенолог вищої категорії Полтавського  обласного санаторію для дітей з порушенням опорно-рухового апарату. Закінчив  Полтавський  медичний стоматологічний  інститут в 1990 році  за спеціальністю «Лікувальна справа». В 1997 році йому присвоєно науковий ступінь кандидата медичних наук. В санаторії працює з 2011 року.  Работу в дитячому лікувальному закладі поєднує з роботою на посаді доцента кафедри онкології, радіології і радіаційної медицини вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія».

ЗДОР ЛЮДМИЛА ПЕТРІВНА

ЗДОР ЛЮДМИЛА ПЕТРІВНА

Лікар-лаборант Полтавського  обласного санаторію для дітей з порушенням опорно-рухового апарату.   Закінчила      Полтавський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Біологія і хімія» в 1961 році.  В санаторії працює з 2007 року.

ДАНИЛОВА ЮЛІЯ ОЛЕГІВНА

Данилова Юлія Олегівна

Лікар-стоматолог дитячий Полтавського  обласного санаторію для дітей з порушенням опорно-рухового апарату.  Закінчила  вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія» в 2009 році за спеціальністю «Стоматологія». В санаторії працює з 2012 року.

ПАНАСЮК НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА

ПАНАСЮК НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА

Лікар з лікувальної фізкультури Полтавського  обласного санаторію для дітей з порушенням опорно-рухового апарату.    Закінчила  вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія» в 2008 році за спеціальністю «Лікувальна справа».   В санаторії працює з 2011 року.

УСТИМЕНКО НАТАЛІЯ АНДРІЇВНА

Устименко Наталія Андріївна

Головна медсестра вищої категорії  Полтавського  обласного санаторію для дітей з порушенням опорно-рухового апарату. Випускниця Кременчуцького медичного училища, яке закінчила  в 1993 році. В санаторії працює з 2002 року, а на посаді головної медсестри – з 2004 року.

ДЕМЧЕНКО ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЇВНА

ДЕМЧЕНКО ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЇВНА

Завідуюча учбової частини та вчитель математики  вищої категорії   Полтавського  обласного санаторію для дітей з порушенням опорно-рухового апарату. Випускниця Полтавського державного педагогічного інституту, який закінчила  в 1995 році. В санаторії працює з 2006 року. В 2010 році їй присвоєно педагогічне звання «Старший учитель», має подяки Департаменту охорони здоров'я   Полтавської обласної державної адміністрації.