тел./факс: +38(0532) 60-88-21 (приймальня), +38(0532) 60-87-90 (бухгалтерія), запис на консультацію +380664967830

ВОДОЛІКУВАННЯ

 

У комплексному лікуванні хворих значне місце займають водні процедури. В кабінеті водолікування встановленні 2 ванни для відпуску лікувальних ванн, та окремо є приміщення, де встановлена бальнеологічна ванна “Акваделіція” для відпуску підводного душу - масажу.

В санаторії застосовуються ванни загальні з лікарськими речовинами (сольові, хвойні, бішофітні). Вода разом з розчинними в ній лікарськими речовинами справляє різнобічну дію на організм людини – діє на рецептори шкіри, нервову систему, справляє седативну, або подразнюючу дію в залежності від температури і розчиненої лікарської речовини; на судинну систему – викликає трифазну реакцію звуження та розширення судин; на дихання, систему кровообігу, на нирки – поліпшує кровообіг в них.

Ванни призначають хворим:

Позитивним є вплив підводного душу – масажу. М’які тканини, особливо м’язи ,розслабляються під водою більше ,аніж без води. Тиск душу, котрий представляє собою поєднання механічного і теплового факторів, робить більш стискаючу дію на розслаблені тканини, до них посилюється приплив крові, покращується їх трофіка, набряклі тканини звільняються від продуктів розпаду. Призначають при сколiотичнiй хворобi, остеохондропатiях, остеохондрозi, реабiлiтацii після переломiв кiнцiвок, хребта, ожирiннi та iншi.